Hit Kazan      Page Rank        Arama Motorlarına Kayıt       Bot Çağırma      Toplu Hit         Toplu Mail     Backlink Oluşturucu      Seo Programları      Webmaster Tools
 

Sistem Nasıl Çalışır ?

Sistem çalışması gayet kolaydır tek yapmanız gereken sisteme ücretsiz üye olmak ve sonrası üye panelinize giriş yapmak, Üye paneline giriş yaptığınızda sol menüden bir birinden faydalı bir çok servise kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyiz. bir çok servisi kullanabilmeniz için ücretli üyelik paketlerimizden tercih etmeniz gerekebilir.

Sistem Kullanımı Ücretlimi ?

Sistem kullanımı tamamen Ücretsizdir. Ücretsiz servis olarak sitenize hit gönderme yapabilirsiniz bu işlem için üye olmanız , üye girişi yapmanız ve ve sol menüde yer alan "HİT KAZAN" Butonuna tıklamanız yeterlidir. Hit kazan sayfası açık kaldığı sürece sitenize hit kazanırsınız temel mantık olarak siz diğer üyelerimizin sitelerini gezerken diğer üyelerimizde sizin sitelerinizi gezerler. Bu işlem ile sitenize yönlendirilen tüm hitler %100 gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu işlem ile sitenizi Google ve diğer arama motorlarında yükseltirken Alexa sıralamasında ciddi konumlara sahip olabilirsiniz.  Kazandığınız hitlere biz Kontür adını veriyoruz. Kazandığınız kontürler eş zamanlı olarak sitenize hit olarak yansımayabilir. Bu durum sistemimize kayıtlı diğer üyelerin sistemi açması ile orantılıdır. Eş zamanlı ne kadar çok kullanıcı aktif olur ise o kadar çok hit dönüşü alırsınız. Ancak kazandığınız her kontürün mutlaka hit olarak dönüş yapacağından emin olabilirsiniz.

Nasıl SEO Yapabilirim ?

Sistemimizde bulunan bir çok servis ile sitenizi dilediğiniz anahtar kelimelerde kolayca yükseltebilirsiniz.  Sistemimiz Bünyesinde Yazılımcı ve SEO Uzmanları bulunmaktadır.

Sistemimize üye olduğunuzda (ücretli üyelik paketlerinde) Size günlük & haftalık olarak yapmanız gereken işlemler mail ile seo uzmanlarımızca iletilmekte ve yaptığınız işlemlerin doğruluğu kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilmektedir.

Sistemimizin size önerdiği işlemleri işlem sırasına göre yapmanız durumunda bir kaç gün içerisinde sitenizin Google , Yandex ve bir çok arama motorunda anahtar kelimelerinizin yükseldiğini ve Alexa değerlerinizin inanılmaz bir konuma geldiğini göreceksiniz.

İşlem yapmak için SEO uzmanı olmanıza kesinlikle gerek yoktur.  Hatta hiç bir Seo bilginiz olmasına bile gerek yoktur. Sistemimiz ve Bünyemizde olan SEO Uzmanlarımız sizin için en uygun işlemleri detaylı olarak analiz eder ve size yapmanız gereken işlemleri iletirler.

 Panik yapmayın SEO uzmanlarımızca size iletilen işlemleri yapmanız inanılmaz kolaydır. Standart bir bilgisayar kullanıcısı dahi işlemleri 2 dakika içerisinde kolayca yapabilir. Sistem tamamen türkçe ve seo uzmanlarımızın kontrolü ile ilerlemektedir.

Sistemimiz ile Kendinize Ait ve Müşterilerinize Ait Web Sitelerine Kolayca Seo Yapabilir , Site Değerini Yükseltebilir ve Anahtar Kelimelerde İlk Sayfalara Taşıyabilirsiniz.

 

     

 


KURUMSAL HİZMETLERİMİZ BİRİNCİ SIRA SEO DİĞER SİTELERİMİZ

Kullanım Şartları

Page Rank

Ekibimiz
 
Sık Sorulan Sorular Hit Kazan Referanslarımız Milli Levha
İletişim Bilgileri Arama Motorlarına Kayıt Hakkımızda rent a car
Hesap Numaramız Bot Çağırma  
Toplu Hit
Backlink Oluşturucu